جلسه ماهانه دهیاران بخش مرکزی شهرستان بابل
این جلسه که در مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ با حضور محمد جاجی اسماعلی بخشدار مرکزی بابل ،  مهندس روحی رییس بنیاد مسکن ،  ملک زاده کارشناس معاونت بهداشتی ، کارشناسان بخشداری ، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مهدی پور مسئول ستاد غدیر شهرستان ودهیاران بخش مرکزی بابل در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید .
 در ابتدا بخشدار مرکزی بابل ضمن خوش آمدگویی به اعضاء حاضر در جلسه وتقدیر وتشکر از تمامی دهیاران به جهت همکاری در خصوص آمار به موقع خسارت دیدگان طوفان مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۲ در روستا پرداخته اند .

در ادامه آقای ملک زاده کارشناس معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی به موضوع بیماری مشترک انسان وحیوان ( تب کریمه کنگو) پرداخته واز تمامی دهیاران خواستند که با اطلاع رسانی بموقع ودقیق نسبت به خرید گوسفتد وکشتار آن مبنی بر سالم بودن اطمینان حاصل نمایند .

سپس مهندس روحی رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از بخشدار مرکزی به جهت همکاری صمیمانه در ارسال آمار واطلاعات حوادث به اداره مذکور تقدیر وتشکر نمودند و به تمامی دهیاران هم اعلام داشتند که تمام اطلاعات در سیستم بنیاد مسکن ثبت گردیده وهمه خسارت دیدگان که آمار خسارتشان بیش از ۵۰ درصد به بالا بوده از تسهیلات وام مسکن برخوردار خواهند شد .

در پایان حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مهدی پور بهبرنامه های جشن غدیر پرداخته وعنوان داشتند که جشن غدیر باید هر سال با شکوه تر از سال قبل انجام پذیرد و لازم به ذکر می باشد تراکت وبرشوروسی دی از سوی مسئول برگزاری جشن غدیر به تمامی دهیاران توضیح گردید .

بخشدار مرکزی این موضوع را هم یادآور شد که با در پیش بودن آمار گیری نفوس ومسکن سال ۹۵ تمامی دهیاران بخش مرکزی موظف به همکاری با مآموران آمار گیر می باشند .