پیام تسلیت اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران و دهیاران و شورای اسلامی بخش مرکزی بابل برای درگذشت دهیار پرتلاش روستای گله کلا مرزون آباد


‍ ⚫⚫⚫انا لله و انا الیه راجعون

◾خانواده محترم ملک پور

◾از شنیدن خبر فقدان جوان ناکام مرحوم مغفور احسان ملک پور دهیار پرتلاش و موفق روستای گله کلای مرزون آباد بخش مرکزی بابل بسیار متاثر شدیم .

◾ می دانیم هیچ واژه ای از بار عظیم اندوهی که به دوش می کشید کم نمی کند ، تسلیم مشیت الهی شده ،مصیبت وارده را خدمت شما ،بازماندگان ، بخشدار و دهیاران بخش مرکزی بابل تسلیت عرض نموده ، رحمت واسعه الهی برای آن مرحوم ،صبرو شکیبایی شما را از خداوند بزرگ و متعال مسئلت می نمائیم .

◾ مدیرکل و پرسنل اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران

https://t.me/Mazandrosta

**************************

بسم الله الرحمن الرحیم

الذین اذا اصابتهم مصیبه ،قالوا انا لله و انا الیه راجعون

حضور ارزشمند خانواده داغدیده ملک پور
بی گمان درگذشت جوان ناکامتان ؛دهیار پرتلاش وخدوم روستای گله کلا مرزن آباد مرحوم مغفور شادروان (((( احسان ملک پور ))) گرد غم برچهره‌تان پاشیده است. رسم روزگار است که بارها و بارها همه را به چنین آزمون‌های سختی می‌آزماید، این فقدان بزرگ را صمیمانه خدمت خانواده آن مرحوم ، بخشدار محترم ،شوراهای اسلامی و دهیاران عزیز بخش مرکزی تسلیت گفته و سربلندی و شکیبایی‌تان را در این کارزار از ایزد منان خواستارم. باشد که روح بلند این عزیز از دست رفته در بارگاه امن الهی و در جوار رحمتش جاودان بیاساید.
دهیاران بخش مرکزی شهرستان بابل

*****************************

بسم الله الرحمن الرحیم

((?? الَّذینَ اِذا اصابَتهُم مُصیبَه قالُوا اِنِّا لِلَّه وَ اِنَّا اِلَیهِ راجِعُونَ ?? ))

درگذشت دهیار زحمت کش زنده یاد احسان ملک پور از روستای گله کلای مرزن آباد را به همه شوراها ودهیاران زحمت کش وبخشدار بخش مرکزی شهرستان بابل وخصوصا به خانواده داغدارش تسلیت عرض نموده برای آن تازه سفر کرده علو درجات و برای بازماندگانش صبر وشکیبایی را از درگاه پروردگار متعال خواهان و خواستاریم، ان شاءالله با اولیا وانبیا محشور و هم نشین بگردد ،(( شورای اسلامی بخش مرکزی شهرستان بابل ))