افتتاح ساختمان پنج طبقه معلولین شفیع زاده در بابل


‍ ‍دکتر غلامی رییس سازمان مدیریت برنامه ریزی استان مازندران خبر داد؛
باحضور دکتر نوبخت رییس سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور ساختمان پنج طبقه معلولین شفیع زاده در بابل افتتاح خواهد شد.
بازدید دکتر مفید غلامی رییس محترم سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان مازندران ، مهندس کامران اصغری مدیرکل محترم تعاون کار و رفاه اجتماعی به اتفاق مهندس ولی زاده معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل و مهندس حاج اسماعیلی بخشدار محترم مرکزی ، دکتر فاضلی عضو هیئت مدیره معلولین شفیع زاده و رئیس محترم اداره تامین اجتماعی شعبه ۳بابل از مرکز معلولین شفیع زاده بابل .

دکتر غلامی رییس سازمان برنامه بودجه استان و مهندس اصغری مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در این بازدید از بخش های نگهداری معلولین بازدید واز نزدیک به مشکلات این مرکز را مورد بررسی قراردادند.
رضا شفیع زاده رییس هئیت مدیره طی گزارشی ازروند نگهداری این مرکز گفت :
در این مرکز ۵۰ نفر نگهداری می شود و غیرمستقیم ۴۰۰ نفر تحت پوشش این مرکز هستند .
وی گفت :
در این مرکز ساختمان به مساحت ۷۰۰ متر بنا در ۵ طبقه ساخته شد و آماده بهره برداری می باشد که انشالله به درخواست ما به اجابت رسد باحضور دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه بودجه کشور و حسین زدگان استاندار محترم مازندران و مقامات استانی این پروژه مهم شاهد افتتاح آن در منطقه باشیم.
وی افزود :
تمام‌ هزینه این ساختمان را توسط خانواده شفیع زاده پرداخت وبخشی هم بامشارکت خیرین کمک شده است ما از مسئولین انتظار داریم باحضور در این مرکز از نزدیک شاهد خدمات رایگان خیرین به معلولین می باشند از مردم ومسئولین استدعا دارم اینگونه مراکز را بازدید وبه مشکلات مهمی که در نگهداری معلولین را دارندیاری فرمایند چون اینها فرزندان همین استان ومنطقه هستند که با چه مشکلاتی امور روزانه خود را به سختی انجام می دهند .
بنده به عنوان یک خادم کوچک این مجموعه از زحمات شبانه روزی پرستاران ومدیران این مجموعه وبه ویژه خیرین عزیز که به یاری این مرکز آمدند سپاسگزارم که نگاه شان به این عزیزان مانند فرزندران خود می دانند.

دکتر غلامی رییس سازمان برنامه بودجه در پایان بازدید از این مجموعه در مصاحبه اختصاصی به خبرنگار ما در بابل گفت :
هم از تلاش صادقانه عزیزان به ویژه خانواده شفیع زاده تقدیر وتشکر می کنیم که این زحمات و تلاش ماندنی است و پیش خداوند متعال ثبت و درج خواهد شد .
وی افزود :
این نوع مجموعه به روز است که از فن آوری ونگهداری معلولین با پیشرفت ترین امکانات برخودار است که باید از همه
کادر درمان پرستاران .هیئت مدیره تشکر وقدردانی نمود که با تلاش صادقانه خود نقش مهمی را ایفای می نمایند .
اما سئوال شما چرا بازدیدی از این نوع مراکز مردم نهاد داشته اید :
باید گفت :
به نظر خودم این است وقتی پا به این مراکز میزنی و از نزدیک با معلولین صحبت می کنی آن وقت به فکر سلامت خود فکر می کنی که چه نعمت بزرگی خداوند به ما داده است . که باید قدرشناس این نعمت خدادادی باشیم .
حمایت از این مجموعه ها بسیار ارزشمند است چرا اینکه در شرایط سخت و دشوار امروز کشور متوجه می شویم که مردم بزرگوار چه حمایت های ارزشمندی به جامعه سلامت کشور می کنند واین کارها به ما در خدمات رسانی پیشتر به مردم تشویق می کند تا خادم مردم بزرگوار باشیم .
وی افزود :
سازمان برنامه وبودجه کشور در حمایت از این نوع مراکز برنامه خوبی در ردیف اعتبار با هماهنگی سازمان بهزیستی کشور گذشته واز سرانه بودجه کشور برخودار هستند وحمایت ویژه می شوند اما در استان مازندران هم در ردیف های بودجه ای اعتبار خوبی گذشته شده است ودر این بازدید هم قول مساعد می دهیم که بخشی از مشکلات را بتوانیم رفع نماییم .
رییس سازمان برنامه بودجه استان قول مساعد دارد که انشاالله باهماهنگی که در تهران انجام خواهد شد باحضور دکتر نوبخت رییس سازمان مدیریت برنامه ریزی ودکتر صالح امیری شاهد افتتاح این مرکز باشیم.
وی در پایان مصاحبه خود گفت :
از تلاش خیر نیک اندیش خانواده مرحوم محمد صادق شفیع زاده وبخشی از مشارکت مردمی در ساخت ساختمان معلولین شفیع زاده قدردانی می نماییم که این اثرات خیر هم در دنیا و هم در آخرت باقی خواهد ماند.