جلسه صبحگاهی فرماندار بابل با بخشداران


جلسه صبحگاهی فرماندار بابل با بخشداران

پس از گذشت ۴۰روز از انتصاب فرماندار جدید بابل دومین جلسه بخشداران این شهرستان به ریاست دکتر عزیززاده گرجی سرپرست محترم فرمانداری ویژه بابل در بخشداری بندپی غربی در اولین دقایق ساعات اداری و با حضور مدیر محترم آب و فاضلاب شهرستان برگزار شد.

در این جلسه فرماندار بابل گفت:
◀️ موفقیت در یک مورد بستگی به درک مشترک آن موضوع بین مسئولین امر است و این میسر نیست مگر با برگزاری نشست های هماهنگی قبل از آن.
◀️«طرح با مردم» را برای اولین بار در ماه مبارک رمضان در شهرستان بابل اجرا خواهیم کرد.
در این طرح مدیران اجرایی شهرستان به مساجد شهرستان اعزام شده و مشکلات مطرح شده توسط مردم را جمع آوری و احصا نموده و پس از انتقال به دبیرخانه ستاد واقع در فرمانداری و مکاتبات لازم و حصول نتیجه در بازه زمانی مشخصی در همان مسجد به سمع و نظر مردم مطالبه گر موضوع می رساند.
◀️فرماندار و بخشدار یک مدیر اجرایی نیست بلکه نظارت بر اجرای فرایند و کیفیت آن ، هدفمند بودن و تاثیر گذار بودن آن از وظایف ما و شماست.و در حال حاضر نظارتحلقه مفقوده است البته نه به معنای مچ گیری بلکه به معنای هدایت به مسیر مطلوب.

◀️ نقش نظارتی بخشداران و دهیاران در امور اجرایی و طرح های در حال اجرا بسیار مهم است.
◀️ جلسات شورای اداری شهرستان باید از ساختمان فرمانداری بیرون بیاید و در بخش های ۶گانه و به منظور عملیاتی شدن موضوعات برگزار گردد.
◀️ جلسات شورای اداری شهرستان را به صورت منظم و ماهانه و حتی به اقتضای موضوعات مهم دو هفته یکبار در بخش ها برگزار خواهیم کرد.
✴️در ادامه جلسه مدیر آب و فاضلاب شهرستان توضیحاتی در خصوص خدمات این شرکت و مشکلات مبتلا به ، طرح ها و برنامه های پیش رو ارائه نمود.

یکشنبه ۲۱فروردین۱۴۰۱